Doprava a platba

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Zásilková služba je určena všem zákazníkům a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem a Obchodními podmínkami, které naleznete na těchto stránkách. Objednávky lze učinit on-line v eshopu na www.dailycollagen.cz, emailem na adrese eshop@dailycollagen.cz nebo telefonicky (pouze pro osobní odběr!721 504 359 (v pracovních hodinách 8:00 - 17:00).

Doprava

Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti Zásilkovna.cz. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 2 pracovní dny od objednávky. Zasiláme objednávky pouze na adresy v České republice!

 

Red Zasilkovna-2

Zásilkovna (doručení na výdejní místa)

Vaši zásilku si můžete vyzvednout na více jak 1000 výdejních místech Zásilkovny.  Jak bude balíček připraven k vyzvednutí, budete informováni SMS a emailem. Nezapomeňte si HESLO pro vyzvednutí. Více o službě zde.

Druh dopravy Cena vč. DPH
Dopravné  85 Kč
Dobírkovné 30 Kč

 

Parametry zásilky:

  • Max. rozměr jedné strany zásilky: 70 cm   
  • Max. součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)  
  • Max. hmotnost zásilky: 5 kg 

​Upozornění pro volbu dopravy Zásilkovnou: V případě překročení hmotnosti objednávky nad 5kg si vyhrazujeme právo změnit přepravce na DPD PICK UP. Děkujeme za pochopení.

Red Zasilkovna-2

Zásilkovna (doručení na adresu)

Vaši zásilku si můžete nechat zaslat přímo na Vaší adresu. V případně nevyhovujícího času předání je možné se dohodnout s řidičem na uložení na Vámi vybraném výdejním místě. O čase doručení budete informování SMS a emailem. Více o službě zde.

Druh dopravy Cena vč. DPH
Dopravné  115 Kč
Dobírkovné 30 Kč

Parametry zásilky:

  • Max. rozměr jedné strany zásilky: 70 cm   
  • Max. součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)  
  • Max. hmotnost zásilky: 5 kg ​

 

Platba 

Platba přes platební bránu ShoptetPAY ZDARMA, platba dobírkou 30kč.

Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.dailycollagen.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS nebo emailem od přepravce.

Reklamace

Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu Exclusive Brands For Health s.r.o., Jaselská 302, 293 01, Mladá Boleslav, nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení.

Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.

Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Reklamaci na vadný výrobek zašlete na adresu Exclusive Brands For Health s.r.o., Jaselská 302, 293 01, Mladá Boleslav.

Více informací o reklamaci a vrácení zboží najdete v Obchodních podmínkách.

Aktualizace: 3.05. 2023